Člen ESD asociácie
Oficiálne IPC školiace stredisko
Realtime Technologies sa stal od 1.10.2015 oficiálnym tréningovým centrom v strednej Európe. Ako prvá spoločnosť vám ponúka komplexné portfólio kurzov školení pre české a slovenské spoločnosti.
Oficiálne IPC školiace stredisko
Člen ESD asociácie
Zabezpečovanie auditov pre EPA priestory podľa STN EN 61340 a podľa korporátnych dokumentov v oblasti ESD, napr.: VW, BMW, atď. Príprava a vypracovanie internej ESD dokumentácie, analýza rizík, poradenstvo a školenie pre ESD koordinátorov a operátorov.
Profesionáli vo svojom odbore
Profesionáli vo svojom odbore
Realtime Technologies a jeho tréneri sú profesionáli vo svojom odbore a majú rozsiahle technické znalosti na národnej a medzinárodnej úrovni.

Naša spoločnosť Realtime Technologies s. r. o. bola založená koncom roku 2003 a začala svoju činnosť v marci 2004. Je dcérska spoločnosť Realtime Technologies Ltd. so sídlom v Dubline, renomovaného dodávateľa výrobných služieb pre elektronický priemysel. V našej práci ťažíme zo skúseností a zručností získaných a rozvinutých materskou spoločnosťou, aby sme postupne vybudovali v miestnych podmienkach podobnú základňu výrobných služieb. Našou ambíciou je byť užitočným a spoľahlivým partnerom ktoréhokoľvek z hráčov na trhu elektronickej a elektrotechnickej výroby. V roku 2016 sme sa na základe 10 ročných tréningov IPC štandardov  stali oficiálnym IPC centrom pre Českú a Slovenskú republiku. Sme jediná firma s možnosťou trénovať 5 štandardov  na úrovni trénerov a špecialistov.

Ponuka kurzov

Školenie na mieru

Dozviete sa viac

Približne 80% všetkých školení sú uskutočnené na mieru a sú upravené tak, aby spĺňali Vaše požiadavky a potreby. Zoznámte sa s informáciami obohatené o najnovšie trendy a postupy v elektrotechnickej výrobe. Vďaka úzkej spolupráci s IPC v USA a v iných krajinách, máme istotu, že vám prinášame najnovšie poznatky. Patríme tiež do úzkej skupiny 38 certifikovaných spoločností, ktoré môžu poskytovať konzultačnú pomoc IPC poradenstva. Spoľahnite sa na našu odbornosť a profesionalitu!

Napísali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES SK s.r.o., webdesign Digital One