Více jak 10 let zkušeností
Více jak 10 let zkušeností
s vedením tréninku, řešením problémů ve výrobě elektronických sestav a lakováním desek plošných spojů.
Oficiální IPC tréninkové centrum
Oficiální IPC tréninkové centrum
Realtime Technologies se stala od 1.10.2015 oficiálním IPC tréninkovým centrem ve střední Evropě. Jako první společnost tak přináší komplexní portfolio školení pro české a slovenské společnosti.
Profesionálové ve svém oboru
Profesionálové ve svém oboru
Realtime Technologies a její trenéři jsou profesionálové ve svém oboru a mají rozsáhlé technické znalosti na národní i mezinárodní úrovni.

Naše společnost Realtime Technologies s. r. o. byla založena koncem roku 2003 a své aktivity zahájila v březnu 2004. Je dceřinou společností firmy Realtime Technologies Ltd. sídlící v irském Dublinu, renomovaného dodavatele výrobních služeb pro elektronický průmysl. Při naší práci těžíme ze zkušeností a dovedností získaných a rozvinutých mateřskou společností, abychom postupně v místních podmínkách vybudovali podobnou základnu výrobních služeb. Naší ambicí je být užitečným a spolehlivým partnerem kteréhokoliv z hráčů na trhu elektronické a elektrotechnické výroby. V roce 2016 jsme se na základě 10-ti letého tréninku IPC standardů stali oficiálním IPC centrem pro Českou a Slovenskou republiku. Jsme jedinou společností disponující možnostmi trénovat 5 standardů na úrovni trenérů i specialistů.

Nabídka kurzů

Novinky

Buďte v obraze

Získejte poslední novinky z oboru, informace o nových školeních a slevových akcích! Emaily posíláme většinou jednou za měsíc, odhlásit se můžete kdykoliv a služba je zcela zdarma.

Školení na míru

Zjistěte více o školení na míru.

Přibližně 80% našich školení je prováděno na míru a upraveno tak, aby splnilo Vaše požadavky. Seznamte se s poznatky o nejnovějších trendech a postupech v elektrotechnické výrobě. Díky úzké spolupráci s IPC v USA i v ostatních zemích máme jistotu, že Vám budeme přinášet nejnovější poznatky. Patříme také do úzké skupiny 38 certifikovaných společností, které mohou poskytovat konzultační IPC poradenství. Spolehněte se na naši odbornost a profesionalitu!

Napsali o nás

© 2017 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One